Dom na sprzedaż Łodygowice.

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 399 000,00 PLN , Pow. 169,03 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
169,03 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Łodygowice , Słowików
Rok budowy:
2009
Liczba pięter:
2
Numer oferty:
735728
Powierzchnia działki:
1 700 m2
Cena za m2:
8 276,64 PLN
Dom na sprzedaż - Łodygowice, ul. Słowików 12.
Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy w Łodygowicach przy ul. Słowików 12.
Dom został oddany do użytku w 2009 roku.
Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi - cicha okolica, blisko szkoły, terenów rekreacyjnych oraz dogodny dojazd do drogi ekspresowej.
Powierzchnia użytkowa domu wynosi 169,03 m², a powierzchnia działki 1700m2.
Dom został wybudowany z pustaka ceramicznego Porotherm. Dach pokryty dachówką ceramiczną. Budynek ocieplony styropianem 15 cm, dach ocieplony wełną 30 cm. Okna plastikowe dwuszybowe. Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny.
W domu znajduje się przestronny salon, kuchnia, spiżarnia, garderoba oraz kotłownia. Dodatkowym atutem jest wolna przestrzeń do własnego zagospodarowania.
Na działce znajduje się również altanka o powierzchni około 8 m².
Lokalizacja:
-szkoła w pobliżu,
-przystanek autobusowy przy głównej drodze,
-stacja PKP około 8 minut,
-szybki dojazd do drogi ekspresowej S1,
-spokojne i przyjazne otoczenie dla dzieci,
-jezioro Żywieckie około 15 minut rowerem.
Dom gotowy do zamieszkania. Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego.

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy
Nieprawidłowy adres E-mail